Vendéglátás

Felszolgáló munkatársat keresünk hajós munkára

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Külföld
2014. 01. 17. 10:08

A Crew Agency – a hajós munkák specialistája – 1998 óta közvetít folyami és tengeri luxushajókra személyzetet – megbízható, korrekt ügyintézés a védjegyünk!

Munka leírása:

  • felszolgálás 4-5*–os folyami és tengerjáró hajókon

Elvárások:

  • német vagy angol nyelvtudás
  • szállodai, vagy éttermi felszolgáló munkatapasztalat (min. 1 év)
  • nyitott személyiség

Amit ajánlunk:

  • jó kereseti lehetőség (Fizetés: 700-2000 euro)
  • fiatalos csapat
  • jó munkakörülmények
  • utazás
  • karrierlehetőség

Munkavégzés helye: folyami és tengerjáró hajók

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet az alábbi e-mail címünkön: jelentkezes@crew.hu

További információ a www.crew.hu oldalon.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése